Novinky & aktuality

Ohlédnutí za skvělou degustací francouzských vín

Ohlédnutí za skvělou degustací francouzských vín

V Kavárně Elektra jsme 12. října uspořádali ve spolupráci s J&T bankou večer francouzských vín. Řízenou degustaci z vinařství Château Teyssier a Le Dôme vedl ředitel distribuce Tommaso Pezzato, který exkluzivně přicestoval pro klienty J&T Banky do České republiky.

Ráno v kavárně Elektra: Naše snídaňové novinky

Ráno v kavárně Elektra: Naše snídaňové novinky

Přijďte k nám a užijte si dokonalou snídani v kavárně Elektra. Naše nové snídaňové menu je plné lahodných překvapení, které vám zaručeně zpříjemní začátek dne.

Přijďte si vychutnat dobré jídlo do naší  kavárny s příjemnou atmosférou!

Přijďte si vychutnat dobré jídlo do naší kavárny s příjemnou atmosférou!

Kavárna Elektra prošla po deseti letech svého fungování kompletní renovaci.  Nový interiér, který zachovává styl art deco je navržen s důrazem na pohodlí a výjímečnost prostorů kavárny.

10 let působení J&T BANKA Café

10 let působení J&T BANKA Café

Před deseti lety vznikl jedinečný koncept propojení útulné kavárny s bankovní pobočkou J&T BANKA Café. Naše Kavárna se stala skvělým místem pro obchodní setkání, pracovní schůzky, ale také firemní nebo rodinné oslavy. U příležitosti otevření pobočky J&T BANKA jsme společně oslavili krásné výročí. Nechybělo mnoho milých hostů, výborné jídlo a pití, které okořenila svým vystoupení zlatá slavice EWA FARNA. Těšíme se na další společné roky s vámi.

Jak chutná Michelinský večer

Jak chutná Michelinský večer

Přijměte pozvání na na degustační večeři spolu s módní přehlídkou v naší kavárně Elektra. Své menu připraví a osobně představí Roman Paulus, šéfkuchař restaurace Alcron, která obhájila michelinskou hvězdu a je právem považována za  "kulinářského Oscara“. Kulinářský zážitek, nejen pro dámy, doplní módní přehlídka BRUNO fashion se svými prémiovými značkami LUISA CERANO, JOSEPH RIBKOF, JUST CAVALLI a BUGATTI.

Fashion ROOSTER- Spring Summer 2017 v kavárně Elektra Ostrava

Fashion ROOSTER- Spring Summer 2017 v kavárně Elektra Ostrava

Po úspěšném zahájení módního klubu s názvem Fashion Rooster mohla naše kavárna Elektra představit nejlepší české i zahraniční návrháře a značky, např. Jakuba Polanku, luxusní německou značku LUISA CERANO-BRUNO FASHION, nebo také limitovanou kolekci Barbary Nesvadbové (navíc spisovatelky a šéfredaktorky Harper´s Bazaar).

Škola asijské kuchyně s Lukášem Želechovským

Škola asijské kuchyně s Lukášem Želechovským

Redaktorka OnaDnes.cz se vydala na vlastní kůži zkusit, jak správně připravit asijské pokrmy za pomoci odborných rad Lukáše Želechovského, šéfkuchaře pražského Buddha-Baru, který v pro vás připraví menu v naší kavárně dne 17, 3. 2017.

Asian Dinner v kavárně Elektra

Asian Dinner v kavárně Elektra

Rádi bychom vás pozvali na první akci v nově otevřené Kavárně Elektra. Přijďte ochutnat asijské menu od šéfkuchaře pražského Buddha-Baru Lukáše Želechovského.

Vítejte

Vítejte v kavárně Elektra v centru Ostravy, která svým vyjímečným odkazem z historie, interiérem i místem, nabízí možnost, zastavit se v uspěchaném dni a posedět u něčeho dobrého nebo třeba jen tak.

Od 7. hodiny ráno pro vás bude připravena výtečná snídaně, po celý den pak můžete ochutnávat z široké nabídky domácích zákusků. Rozhodně doporučujeme naši vyhlášenou sněhovou roládu s čerstvým ovocem.

Náš tým kuchařů Vám nabídne bohaté obědové a večerní menu, včetně velkých zeleninových salátů a slaných i sladkých palačinek. Mysleli jsme i na ty, kteří neholdují masu a rádi ochutnají zajímavé variace bezmasých jídel.

Naši baristé a barmani pro vás připraví různé druhy kvalitní kávy, domácích čajů, světově známých koktejlů a samozřejmostí je i široký výběr destilátů. K jídlům, nebo pro dobrou pohodu vám doporučíme osobně vybíraná vína z Moravy či Toskánska.

Moc se těšíme na vaši návštěvu, jsme tady pro vás.

Najdete nás v centru Ostravy

Adresa

Nádražní 305/5
702 00 Ostrava

Kontakty

+420 221 710 839
ostrava@jtbankacafe.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 7:00 – 21:00