Ohlédnutí za skvělou degustací francouzských vín

Ohlédnutí za skvělou degustací francouzských vín

V Kavárně Elektra jsme 12. října uspořádali ve spolupráci s J&T bankou večer francouzských vín. Řízenou degustaci z vinařství Château Teyssier a Le Dôme vedl ředitel distribuce Tommaso Pezzato, který exkluzivně přicestoval pro klienty J&T Banky do České republiky.

Ráno v kavárně Elektra: Naše snídaňové novinky

Ráno v kavárně Elektra: Naše snídaňové novinky

Přijďte k nám a užijte si dokonalou snídani v kavárně Elektra. Naše nové snídaňové menu je plné lahodných překvapení, které vám zaručeně zpříjemní začátek dne.

Přijďte si vychutnat dobré jídlo do naší  kavárny s příjemnou atmosférou!

Přijďte si vychutnat dobré jídlo do naší kavárny s příjemnou atmosférou!

Kavárna Elektra prošla po deseti letech svého fungování kompletní renovaci.  Nový interiér, který zachovává styl art deco je navržen s důrazem na pohodlí a výjímečnost prostorů kavárny.

10 let působení J&T BANKA Café

10 let působení J&T BANKA Café

Před deseti lety vznikl jedinečný koncept propojení útulné kavárny s bankovní pobočkou J&T BANKA Café. Naše Kavárna se stala skvělým místem pro obchodní setkání, pracovní schůzky, ale také firemní nebo rodinné oslavy. U příležitosti otevření pobočky J&T BANKA jsme společně oslavili krásné výročí. Nechybělo mnoho milých hostů, výborné jídlo a pití, které okořenila svým vystoupení zlatá slavice EWA FARNA. Těšíme se na další společné roky s vámi.

Jak chutná Michelinský večer

Jak chutná Michelinský večer

Přijměte pozvání na na degustační večeři spolu s módní přehlídkou v naší kavárně Elektra. Své menu připraví a osobně představí Roman Paulus, šéfkuchař restaurace Alcron, která obhájila michelinskou hvězdu a je právem považována za  "kulinářského Oscara“. Kulinářský zážitek, nejen pro dámy, doplní módní přehlídka BRUNO fashion se svými prémiovými značkami LUISA CERANO, JOSEPH RIBKOF, JUST CAVALLI a BUGATTI.

Fashion ROOSTER- Spring Summer 2017 v kavárně Elektra Ostrava

Fashion ROOSTER- Spring Summer 2017 v kavárně Elektra Ostrava

Po úspěšném zahájení módního klubu s názvem Fashion Rooster mohla naše kavárna Elektra představit nejlepší české i zahraniční návrháře a značky, např. Jakuba Polanku, luxusní německou značku LUISA CERANO-BRUNO FASHION, nebo také limitovanou kolekci Barbary Nesvadbové (navíc spisovatelky a šéfredaktorky Harper´s Bazaar).

Asian Dinner v kavárně Elektra

Asian Dinner v kavárně Elektra

Rádi bychom vás pozvali na první akci v nově otevřené Kavárně Elektra. Přijďte ochutnat asijské menu od šéfkuchaře pražského Buddha-Baru Lukáše Želechovského.