Přijďte si vychutnat dobré jídlo do naší kavárny s příjemnou atmosférou!

Kavárna Elektra prošla po deseti letech svého fungování kompletní renovaci.  Nový interiér, který zachovává styl art deco je navržen s důrazem na pohodlí a výjímečnost prostorů kavárny.

Velký význam byl kladen na nová křesílka, která dle zadání designéra a provozovatele kavárny vytvořila opavská firma Form design. K nim byly také navrženy nové stoly a věšáky, které společně podtrhly celkový dojem kavárny. Protože jsou tato křesílka opravdu povedená, rozhodla se firma Form design zařadit tento nábytek do své nabídky pod názvem "Randevouz Elektra". 

“Třešničkou na dortu” jsou vystavovaná umělecká díla. Aktuálně ostravskou Elektru zdobí výstava deseti obrazů Tomáše Absolona, který se účastnil řady výstav v Čechách i zahraničí.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Kavárně Elektra v Ostravě, kde Vás čeká jedinečné prostředí, výborná kuchyně, oblíbená sněhová roláda a další vynikající zákusky. Každý týden připravujeme nové menu z různých koutů světa,  abychom Vám přinesli rozmanitost a příležitost ochutnat nejen naši, ale i mezinárodní kuchyni.